W jakie bezpłatne sloty gra się dziś najczęściej?

Przewaga kasyn online nad naziemnymi polega między innymi na tym, że na platformach internetowych istnieje możliwość wypróbowania prawie wszystkich gier za darmo. Wiele portali pozwala na sprawdzenie danego automatu bez rejestracji, na zasadzie umownych stawek.

Po co nam bezpłatne wersje gier?

darmowe gry demo

Choć odpowiedź wydaje się być oczywista, istnieje jeszcze kilka przyczyn, które wymagają chwili zastonowienia:

  • Po pierwsze, dzięki takiej opcji macie szansę sprawdzić grę i zdecydować, czy warto zainwestować w nią swoje pieniądze.
  • Po drugie, nowe modele gier bywają skomplikowane, dlatego lepiej zapoznać się z nimi w trybie bezpłatnym, by później z odpowiednimi umiejętnościami przystąpić do gry.
  • Po trzecie, gra według umownych stawek pomaga wypracować strategie, zgłębić mechanizm działania finansowych operacji w systemie, a przede wszystkim – daje szansę beztrosko się zabawić.

Poza tym, na pewno wy sami macie swoje powody, dla których lubicie grać za darmo.

Najpopularniejsze gry

Istnieją tysiące gier, dostępnych w bezpłatnej wersji. Jednak fani hazardu wydzielają kilka z nich, które zasługują na szczególną uwagę:

Book of RA Delux

book of ra deluxe gra Jednoręki bandyta Book of RA Delux   to dzieło popularnego producenta Novomatic. Slot był inspirowany kulturą starożytnego Egiptu – temat wdzięczny i popularny w przemyśle gier online. Adnotacja „Deluxe” pozwala się domyślać, że jest to ulepszona wersja starszej gry o tym samym tytule.

Symbole ściśle nawiązują do egipskiego folkloru, znajdziemy tu więc faraona, piramidy, ozdoby starożytnych Egipcjan, skarabeusza, a także Księgę Ra, która pełni funkcję Wilda i Scattera jednocześnie. Księga Ra zamienia więc niepożądane w danym ułożeniu symbole, a kumulacja 3 Ksiąg aktywuje 10 bonusowych zakręceń.

Gonzo’s quest

Gonzo's Quest gra Jednoręki bandyta Gonzo’s quest opowiada historię legendarnego hiszpańskiego konkwistadora – Gonzalo Pizarro. Grę wyróżnia optymistyczna trójwymiarowa grafika i świetna animacja, co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę fabułę – wyruszamy bowiem na poszukiwanie baśniowej złotej krainy El Dorado.

Gra zaczyna się krótkim żywiołowym wprowadzeniem do historii Gonzo, podczas którego bohater skacze ze statku do wody i w ten sposób rozpoczyna poszukiwania upragnionego El Dorado. Chwilę później rozpoczyna się gra na maszynie z pięcioma bębnami i 20 liniami wypłat. Tymczasem Gonzo przenosi się w lewy róg waszego ekranu, skąd obserwuje wasze poczynania i sprawdza, ile złota uda wam się wygrać.

Starburst

starburst gra Starburst to popularny jednoręki bandyta z 10 liniami wypłat, dostępny na platformie NetEnt. Producenci zrezygnowali z zawiłej fabuły gry, a co za tym idzie, także z szerokiej gamy dostępnych w niej bonusów. StarBurst jest skrajnie prostym slotem, do złudzenia przypominającym automaty pierwszej generacji, mimo to zachwyca wspaniałą grafiką i nie mniej imponującą ścieżką dźwiękową.

Komentarze