Fairytale Legends: Mirror Mirror

5 /5
100% (do 500€) + 200 darmowych spinów (20 x 10 dni) Graj teraz!

Fairytale Legends: Mirror Mirror Cechy

Fairytale Legends: Mirror Mirror Informacje

  • Rodzaj gry: slots
  • Producent: NetEnt

Fairytale Legends: Mirror Mirror Graj Za Darmo

100% (do 500€) + 200 darmowych spinów (20 x 10 dni)

Jednoręki bandyta Mirror Mirror to kontynuacja gier o baśniowej tematyce „Fairytale legends”. Tym razem producenci proponują świetnie dopracowany baśniowy slot o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Co odróżnia Mirror Mirror od swoich poprzedników Fairytale legends: Hansel and Gretel i Fairytale legends: Red Riding Hood, to wprowadzenie pewnych udoskonaleń. Pole gry zachowane jest w układzie 3×5, jednak w tej wersji mamy już 243 aktywne linie wypłat (w poprzednich grach było ich zaledwie od 10 do 20). Kombinacja wygrywająca działa w kierunku od lewej do prawej.

W slocie istnieje szereg dodatkowych funkcji bonusowych, które aktywują się losowo. Na szczególną uwagę zasługuję opcja re-spin, czyli możliwość dodatkowego zakręcenia pojedynczym bębnem. W ten sposób zwiększacie szanse na ułożenie identycznych symboli w rzędzie.

Bonusy Fairytale Legends: Mirror Mirror

W slocie Mirror Mirror znajdziecie aż sześć znakomitych funkcji bonusowych. Niektóre z nich aktywują się losowo, inne w momencie pojawienia się trzech tzw. skaterów, czyli znaków oznaczonych symbolem „SCATTER”.

Funkcja Mirror Mirror (nowość w slocie) zostaje aktywowane przy pojawieniu się okrągłego zwierciadła na trzecim bębnie. Jeśli w lusterku zobaczycie oblicze księżniczki bądź królowej, zdobywacie dodatkowy spin. Jeśli w efekcie zakręcenia po raz kolejny wypadnie wam zwierciadło – znów zdobywacie spin i tak aż do pierwszej przegranej.

Dyskusja o grze Fairytale Legends: Mirror Mirror