Immortal Romance

5 /5
€300 + 150 Darmowych Spinów Graj teraz!

Immortal Romance Cechy

Immortal Romance Informacje

  • Rodzaj gry: slots
  • Producent: Microgaming

Immortal Romance Graj Za Darmo

€300 + 150 Darmowych Spinów

Historie o wampirach cechuje duża doza zagadkowości i nieprzewidywalności, dlatego taka tematyka świetnie nadaje się do video slotów. Tu każdy gracz otrzyma potężną dawkę emocji hazardowych, a jednocześnie może zaangażować się w niebanalną historię miłosną. Fabuła gry opowiada o losach zwykłej dziewczyny i niebezpiecznego wampira. Na ekranie naszego komputera rozwija się niesamowita historia, toczy się wieczna walka dobra ze złem, a zwycięsko wychodzi z niej uczucie. Na pewno spodoba się wam ten jednoręki bandyta, tym bardziej, że zaprogramowano tu bardzo wysoki procent zwrotu.

Bonusy w grze Immortal Romance

Skatery w slocie Immortal Romance posiadają szczególne właściwości. Nie tylko pomnażają wartość sumarycznej stawki, ale także dają przepustkę do kolejnych poziomów z atrakcyjnymi nagrodami. Na każdym kolejnym etapie czeka was bonus o nazwie, nawiązującej do głównych bohaterów gry. I tak, pierwszy z nich, czyli „Amber” pozwala dziesięciokrotnie zakręcić jednym bębnem bezpłatnie, a wygrane z tych spinów są mnożone przez 5. Jeśli ponownie traficie skatera, automatycznie aktywuje się runda bonusowa „Troy”, szczególnie atrakcyjna, bowiem oferuje aż 15 darmowych spinów, a wygrana mnożona jest razy 6. Kolejny skater generuje pomnożenie stawki jeszcze razy 2 lub 3. Następnie czeka na was „Michael”, który umożliwia 20 zakręceń bębnem maszyny i pomnożenie wygranej razy 5. Ostatni bonus nosi nazwę „Sarah” i pozwala na 25 darmowych spinów, a także możliwość trafienia szczególnego symbolu, który generuje dużą ilość kolejnych nagród.

Jak widzicie, slot Immortal Romance oferuje zadziwiająco hojny pakiet bonusowy, dlatego nie przegapcie swojej szansy i sięgnijcie po nagrody od wampirów i innych bohaterów historii!

Dyskusja o grze Immortal Romance