Jumanji

5 /5
100% (do 500€) Graj teraz!

Jumanji Cechy

Jumanji Informacje

  • Rodzaj gry: slots
  • Producent: NetEnt

Jumanji Graj Za Darmo

100% (do 500€)

Slot został stworzony na kanwie filmu o tym samym tytule. Przyciąga efektami wizualnymi i wielofunkcyjną rozgrywką. Jeszcze przed premierą producenci wypuścili kilka trailerów, które niewątpliwie podziałały na wyobraźnię graczy. Jednoręki bandyta jest już dostępny w kilku kasynach sieci NetEnt.

Twórcy gry spędzili niemało czasu, aby odtworzyć atmosferę filmu ze szczegółowymi detalami, ale ich wysiłki nie poszły na marne – gra oddaje ducha hitu kinowego z 1995 roku na wszystkich płaszczyznach, włączając dźwiękowe i wizualne efekty. W momencie wygranej rozbrzmiewają głośne uderzenia bębnów i dzikie odgłosy dżungli. Równie ciekawe są animacje z ich soczystą kolorystyką.

Jumanji – gra z bonusami

Najistotniejszą właściwością rozgrywki są funkcje bonusowe, które świetnie wpasowują się w fabułę gry. Pomysłowe bonusy przenoszą graczy na drugi ekran, gdzie kontynuują przygodę w Jumanji. Czekają na was takie wyzwania, jak rzucanie kośćmi w celu wygrania nagród pieniężnych, rozwiązanie zagadki oraz odblokowanie jednej z czterech funkcji, uruchamiających darmowe spiny.

Dyskusja o grze Jumanji